tel. 695-695-796    e-mail: klima@climaast.com.pl

Klimatyzacja Zakladac czy nie?

 
Co daje klimatyzacja?
Dzięki klimatyzacji można stworzyć warunki, w których użytkownik czuje się najlepiej, z odpowiednią temperaturą i wilgotnością. Nowoczesne klimatyzatory wytwarzają czyste, zdrowe i świeże powietrze, usuwając z niego nadmiar wilgoci i zapobiegając pleśni. Wszystko to można osiągnąć bez przeciągów ani hałasu. 
Krótko mówiąc, klimatyzacja poprawia samopoczucie, zwiększa aktywność i kondycję, co daje wiele korzyści, ponieważ kto czuje się dobrze, ten jest bardziej twórczy i produktywny. A kto z nas nie lubi przebywać w klimatyzowanym sklepie, kawiarni, restauracji lub hotelu, szczególnie latem?                                    
 
Wpływ na wydajność pracy..
Istnieje ścisły związek pomiędzy jakością pracy człowieka a temperaturą jego bezpośredniego otoczenia. Zbyt gorąca, zbyt zimna, lub zbyt wilgotna atmosfera z pewnością nie sprzyja wyższej efektywności pracy.
 
Wpływ na zdrowie.. 
Klimatyzacja to coś więcej, niż tylko kontrola temperatury, to przede wszystkim kontrola wilgotności, wentylacja i filtrowanie. Odkryj pozytywny wpływ klimatyzacji na zdrowie.

Wpływ na urządzenia w pomieszczeniu.. 
Klimatyzacja nie tylko daje poczucie komfortu i czyste, zdrowe powietrze, ale ma również pozytywny wpływ na urządzenia znajdujące się w pomieszczeniu. Szczególne znaczenie ma funkcja osuszania. 
Niska wilgotność przedłuża żywotność urządzeń. Dla utrzymania dobrego stanu urządzeń zalecana jest wilgotność na poziomie 40-60%. 

Jak działa klimatyzacja..
Reasumując warto inwestować w systemy klimatyzacji ...........zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta